Agenda

Zaterdag 04 mei 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Blue Lions Tilburg JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 04 mei 2019
Gemert
11:00 uur
pupillen 1

Uitwedstrijd GHSV PH1 tegen Royals PH1

Wedstrijd begint om 11:00 in Gemert

Zondag 05 mei 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Gryphons H3

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 05 mei 2019
Nijmegen
11:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Radboud Rangers H1 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 11:00 in Nijmegen

Zondag 05 mei 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Kinheim H2

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 05 mei 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Kinheim H2

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 11 mei 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen ROEF! JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 11 mei 2019
Boxmeer
14:00 uur
pupillen 1

Thuiswedstrijd Royals PH1 tegen Ducks PH1

Wedstrijd begint om 14:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 12 mei 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Cardinals H2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 12 mei 2019
Nijmegen
14:30 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Hazenkamp H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Nijmegen

Zondag 12 mei 2019
Nijmegen
14:30 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Hazenkamp H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Nijmegen

Zondag 12 mei 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Starlights H2

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 18 mei 2019
Rosmalen
10:00 uur
pupillen 1

Uitwedstrijd Gryphons PH2 tegen Royals PH1

Wedstrijd begint om 10:00 in Rosmalen

Zaterdag 18 mei 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Starlights JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 19 mei 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Indians H1

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 19 mei 2019
Cuyk
10:30 uur
senioren 3

Uitwedstrijd Bullfighters H2 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 10:30 in Cuyk

Zondag 19 mei 2019
Boxmeer
15:00 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Cardinals H1

Wedstrijd begint om 15:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 19 mei 2019
Boxmeer
15:00 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Cardinals H1

Wedstrijd begint om 15:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 25 mei 2019
Boxmeer
11:00 uur
pupillen 1

Thuiswedstrijd Royals PH1 tegen Hazenkamp PH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 25 mei 2019
Nuenen
14:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd Nuenen JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Nuenen

Zondag 26 mei 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Uden Red Sox H1

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 26 mei 2019
Helmond
11:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd MULO H2 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 11:00 in Helmond

Zondag 26 mei 2019
Rotterdam
14:00 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Saints H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:00 in Rotterdam

Zondag 26 mei 2019
Rotterdam
14:00 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Saints H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:00 in Rotterdam

Zaterdag 01 juni 2019
Roosendaal
13:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd Boosters JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 13:00 in Roosendaal

Zondag 02 juni 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen PSV H2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 02 juni 2019
Gemert
14:00 uur
senioren 3

Uitwedstrijd GHSV H1 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 14:00 in Gemert

Zondag 02 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Blue Lions Tilburg H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 02 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Blue Lions Tilburg H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 09 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Blue Birds H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 09 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Blue Birds H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 15 juni 2019
Boxmeer
10:30 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Cardinals JH2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 15 juni 2019
Veldhoven
14:00 uur
pupillen 1

Uitwedstrijd All In PH1 tegen Royals PH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Veldhoven

Zaterdag 15 juni 2019
Moergestel
18:00 uur
senioren 3

Uitwedstrijd ROEF! H2 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 18:00 in Moergestel

Zondag 16 juni 2019
Veldhoven
11:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd All In H1 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 11:00 in Veldhoven

Zondag 16 juni 2019
Ridderkerk
14:30 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Ridderkerk Rowdies H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Ridderkerk

Zondag 16 juni 2019
Ridderkerk
14:30 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Ridderkerk Rowdies H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Ridderkerk

Vrijdag 21 juni 2019
Capelle Aan Den Ijssel
19:30 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Euro Stars H2 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 19:30 in Capelle Aan Den Ijssel

Vrijdag 21 juni 2019
Capelle Aan Den Ijssel
19:30 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Euro Stars H2 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 19:30 in Capelle Aan Den Ijssel

Zaterdag 22 juni 2019
Heerlen
13:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd Parkstad Lions JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 13:00 in Heerlen

Zaterdag 22 juni 2019
Nuenen
14:00 uur
pupillen 1

Uitwedstrijd Nuenen PH2 tegen Royals PH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Nuenen

Zondag 23 juni 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Blue Lions Tilburg H3

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 23 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Meppers Eersel H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 29 juni 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Wizards of Boz JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 29 juni 2019
Boxmeer
14:00 uur
pupillen 1

Thuiswedstrijd Royals PH1 tegen GHSV PH1

Wedstrijd begint om 14:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 30 juni 2019
Rosmalen
10:30 uur
senioren 3

Uitwedstrijd Gryphons H3 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 10:30 in Rosmalen

Zondag 30 juni 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Nuenen H3

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 06 juli 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Jeka JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 06 juli 2019
Boxtel
11:00 uur
pupillen 1

Uitwedstrijd Ducks PH1 tegen Royals PH1

Wedstrijd begint om 11:00 in Boxtel

Zondag 07 juli 2019
Oss
10:30 uur
senioren 3

Uitwedstrijd Cardinals H2 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 10:30 in Oss

Zondag 07 juli 2019
Cuyk
14:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Bullfighters H1 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 14:00 in Cuyk

Zondag 07 juli 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen PSV H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 07 juli 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen PSV H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 13 juli 2019
Eindhoven
14:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd PSV JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Eindhoven

Vrijdag 23 augustus 2019
Haarlem
19:30 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Kinheim H2 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 19:30 in Haarlem

Vrijdag 23 augustus 2019
Haarlem
19:30 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Kinheim H2 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 19:30 in Haarlem

Zondag 25 augustus 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Bullfighters H2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 25 augustus 2019
Rosmalen
14:30 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Gryphons H2 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 14:30 in Rosmalen

Zaterdag 31 augustus 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Nuenen JH2

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 01 september 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Nuenen H2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 01 september 2019
Uden
11:00 uur
senioren 3

Uitwedstrijd Uden Red Sox H1 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 11:00 in Uden

Zondag 01 september 2019
Boxmeer
15:00 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Hazenkamp H1

Wedstrijd begint om 15:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 01 september 2019
Boxmeer
15:00 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Hazenkamp H1

Wedstrijd begint om 15:00 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 07 september 2019
Tilburg
13:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd Blue Lions Tilburg JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 13:00 in Tilburg

Zondag 08 september 2019
Beek
10:30 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Cheetahs H1 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 10:30 in Beek

Zondag 08 september 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen GHSV H1

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 08 september 2019
Oss
15:00 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Cardinals H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 15:00 in Oss

Zondag 08 september 2019
Oss
15:00 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Cardinals H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 15:00 in Oss

Zaterdag 21 september 2019
Moergestel
14:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd ROEF! JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Moergestel

Zondag 22 september 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen ROEF! H2

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 22 september 2019
Venlo
11:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Mustangs H1 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 11:00 in Venlo

Zondag 22 september 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Saints H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 22 september 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Saints H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 28 september 2019
Schijndel
14:00 uur
junioren 1

Uitwedstrijd Starlights JH1 tegen Royals JH1

Wedstrijd begint om 14:00 in Schijndel

Zondag 29 september 2019
Tilburg
10:00 uur
senioren 3

Uitwedstrijd Blue Lions Tilburg H3 tegen Royals H3

Wedstrijd begint om 10:00 in Tilburg

Zondag 29 september 2019
Tilburg
14:30 uur
senioren 1

Uitwedstrijd Blue Lions Tilburg H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Tilburg

Zondag 29 september 2019
Tilburg
14:30 uur
aspiranten 1

Uitwedstrijd Blue Lions Tilburg H1 tegen Royals H1

Wedstrijd begint om 14:30 in Tilburg

Zondag 29 september 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 2

Thuiswedstrijd Royals H2 tegen Radboud Rangers H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zaterdag 05 oktober 2019
Boxmeer
11:00 uur
junioren 1

Thuiswedstrijd Royals JH1 tegen Nuenen JH1

Wedstrijd begint om 11:00 op het veld in Boxmeer

Zondag 06 oktober 2019
Boxmeer
10:30 uur
senioren 3

Thuiswedstrijd Royals H3 tegen Gryphons H3

Wedstrijd begint om 10:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 06 oktober 2019
Schijndel
11:00 uur
senioren 2

Uitwedstrijd Starlights H2 tegen Royals H2

Wedstrijd begint om 11:00 in Schijndel

Zondag 06 oktober 2019
Boxmeer
14:30 uur
senioren 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Ridderkerk Rowdies H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer

Zondag 06 oktober 2019
Boxmeer
14:30 uur
aspiranten 1

Thuiswedstrijd Royals H1 tegen Ridderkerk Rowdies H1

Wedstrijd begint om 14:30 op het veld in Boxmeer